Mały króliczek i jego najlepszy przyjaciel

Wydawnictwo: Jedność
królik, bajka
Ophelia

Mamy zaszczyt przedstawić Małego Króliczka i jego najlepszego przyjaciela... jeszcze mniejszego Króliczka Uchatka. To bohaterowie absolutnie wyjątkowych książek belgijskich autorów – Heidi D’Hamers i Guntera Segersa. Otwórzmy te książki i jak za dotknięciem... magicznej marchewki przenieśmy się w marchewkowy i sałatowy świat Małych Króliczków. Przygody długouchych przyjaciół opisane zostały...

Otwórzmy te książki i jak za dotknięciem... magicznej marchewki przenieśmy się w marchewkowy i sałatowy świat Małych Króliczków. Przygody długouchych przyjaciół opisane zostały barwnym, zabawnym, chrupiącym jak marchewka językiem, nic tu nie jest przegadane i przesłodzone na siłę. Soczyste jak sałata, niebanalne ilustracje przyciągają wzrok szczegółami i artystycznym polotem.

Małym Króliczkom czas upływa na wesołej zabawie i niezwykłych przygodach. A to biorą udział w konkursie na wyhodowanie największego warzywa, a to znów smażą naleśniki, kicają wesoło na świeżym powietrze lub leżą beztrosko na trawce i podziwiają przepływające po niebie obłoczki. Wieczorami zaś grają w gry planszowe, oczywiście o tematyce marchewkowej.
My już znamy Małe Króliczki, a do zaprzyjaźnienia się z nimi zachęcamy i was, bo tak marchewkowej zabawy w tak doborowym towarzystwie po prostu nie można przegapić!
To ambitna literatura dla dzieci, niebanalna treść, oryginalne ilustracje... Najlepsza... kicająca zabawa dla dzieci i rodziców.

źródło opisu: http://jednosc.com.pl

źródło okładki: http://jednosc.com.pl