Skrzyżowania

Wydawnictwo: Sowa
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Skrzyżowania
MGG

„Skrzyżowania” życiorysy typowe dla powojennej Polski: Armia Krajowa, Solidarność, aparat władzy. Wszyscy razem pod jednym dachem, jakim jest Polska.

Losy ludzi przeplatają się w codziennej rzeczywistości. Ostatnia powieść Stefana Wolskiego napisana w 1987 roku – jeszcze przed wydarzeniami, które nastąpiły kilka lat później.

źródło opisu: http://www.wyczerpane.pl/1825,skrzyzowania.html

źródło okładki: http://www.wyczerpane.pl/1825,skrzyzowania.html

MGG | 2013-08-06
Przeczytana: 2013 rok

Rewelacyjnie napisana ostatnia powieść autora, trzy pokolenia jednej rodziny na tle przemian politycznych w Polsce po drugiej wojnie. Lektura obowiązkowa !

Asia | 2013-08-17
sisi13087 | 2013-08-05