Przygody w Dolinie Zbójów

Wydawnictwo: Sowa
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Przygody w Dolinie Zbójów
MGG

„Przygody w Dolinie Zbójów” to coś więcej niż tylko bajka z morałem. Oryginalne połączenie bajki z przystępnym dla każdego dziecka opisem zasad, z którymi spotyka się na co dzień. Oryginalna forma bajki w bajce podzielona jest na kilka wieczorów, podczas których fabuła poddawana jest pod dyskusję pomiędzy czytającym a słuchającymi dziećmi. Modelowa sytuacja w formie książki dla słuchaczy jest...

„Przygody w Dolinie Zbójów” to coś więcej niż tylko bajka z morałem.

Oryginalne połączenie bajki z przystępnym dla każdego dziecka opisem zasad, z którymi spotyka się na co dzień. Oryginalna forma bajki w bajce podzielona jest na kilka wieczorów, podczas których fabuła poddawana jest pod dyskusję pomiędzy czytającym a słuchającymi dziećmi. Modelowa sytuacja w formie książki dla słuchaczy jest bajka, a dla czytających podręcznikiem, jak należy czytać i rozwijać fabułę.
Historia, która skierowana jest do wyjątkowych słuchaczy oraz czytelników od dawna cieszy i uczy.

źródło opisu: http://www.wyczerpane.pl/1798,przygody-w-dolinie-zb-j-w.html

źródło okładki: http://www.wyczerpane.pl/1798,przygody-w-dolinie-zb-j-w.html