Astronumerologia dla każdego

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
Scarlettia

Czym jest Astronumerologia? To połączenie dwóch dziedzin, dzięki którym lepiej poznasz siebie i ludzi, którzy Cię otaczają. Zarówno astrologia i numerologia od wieków dostarczają wiedzy na temat cech osobowości, przyszłości, czy predyspozycji danego człowieka. Teraz Ty masz szansę zapoznać się z obiema naukami, które doskonale się uzupełniają, dlatego otrzymasz pełniejszy obraz człowieka....

Teraz Ty masz szansę zapoznać się z obiema naukami, które doskonale się uzupełniają, dlatego otrzymasz pełniejszy obraz człowieka. Łatwiej będzie Ci zrozumieć dlaczego dane cechy są u Ciebie dominujące, jakie zawody są stworzone dla Ciebie, dlaczego tak dobrze dogadujesz się ze swoim partnerem oraz znajdziesz wskazówki jak wychować swoje dzieci.

Irma Domagalska wróżka i astrolog z wieloletnim doświadczeniem dzieli się z Tobą swoją wiedzą. Dostajesz bardzo rzetelne, wnikliwe, ale prosto przedstawione opracowanie, każdego znaku Zodiaku w połączeniu z każdą liczbą numerologiczną. Niech nie przerazi Cię objętość książki, bo czyta się ją lekko, jak dobrą powieść. Dzięki tej książce rozszyfrujesz charakter każdego człowieka i znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cie pytania również te dotyczące przyszłości. Książka dla ludzi ciekawych świata, więc i dla Ciebie...

źródło opisu: http://www.talizman.pl/astronumerologia-dla-kadego-p-6030.html

źródło okładki: http://www.talizman.pl/astronumerologia-dla-kadego-p-6030.html