Uzdrawiająca moc octu

Tłumaczenie: Anna Rutkowska
Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
„The Healing Powers of Vinegar: A Complete Guide to Nature's Most Remarkable Remedy”
dieta
zdrowie, medycyna
joly_fh

Wszelkie zastosowania octu są znane i cenione od wieków. Dawniej wierzono, a obecnie potwierdzono badaniami naukowymi, że zarówno ocet jabłkowy jak i czerwony ocet winny są w stanie pokonać choroby i wydłużyć Twoje życie. Ocet winny likwiduje niebezpieczne bakterie obecne w pożywieniu, wspomaga procesy trawienne, chroni przed infekcjami ale też wspiera funkcjonowanie układu odpornościowego i...

Ocet winny likwiduje niebezpieczne bakterie obecne w pożywieniu, wspomaga procesy trawienne, chroni przed infekcjami ale też wspiera funkcjonowanie układu odpornościowego i zwalcza wirusy. Największą zaletą czerwonego octu winnego są zawarte w nim flawonoidy, które pomagają zapobiegać wysokiemu ciśnieniu krwi, udarom i zawałom serca. W połączeniu z przeciwutleniaczami zawartymi w warzywach ocet może leczyć nowotwory. Ponadto jeśli dodasz go do zdrowej żywności, Twoje szanse na długowieczność znacznie wzrosną. Ocet winny znalazł się na liście "żywności funkcjonalnej" czyli jest uznany jako produkt odżywczy i zapobiegający chorobom.
Autorka prezentuje wiele współcześnie uznanych właściwości octu zwanego eliksirem życia. Zastosuj 7-dniową dietę oczyszczającą organizm, dzięki której pozbędziesz się toksyn i poczujesz się lepiej. Przygotuj dania według przepisów autorki, a z łatwością pozbędziesz się największych zagrożeń współczesnego świata, jakimi są choroby serca i nowotwór. Można go również używać jako kosmetyk, który zadba o ochronę i piękny wygląd Twojej skóry. Czasu nie da się oszukać ale można go przeciągnąć na swoja stronę, aby zawsze cieszyć się dobrym samopoczuciem i wyglądać młodo.
Ocet winny - eliksir zdrowia, piękna i długowieczności.

źródło opisu: Studio Astropsychologii, 2013

źródło okładki: http://www.talizman.pl/uzdrawiajca-moc-octu-p-8706.html