Opowieść o Twojej Duszy. Odkrywanie Perły Twojej Prawdziwej Tożsamości

Tłumaczenie: Anna Muszer-Adamiak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Kieszonkowe Przewodniki po Praktycznej Duchowości". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amethyst
10 (2 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
The Story of Your Soul. Recovering the Pearl of Your True Identity
poradniki
Edyta

Jesteś Duszą i Ognistym Duchem. Dusza porównywana jest przez niektórych do perły, która wrzucona została do morza materialnego wszechświata. Celem naszego życia jest poszukiwanie perły i odkrycie naszej prawdziwej tożsamości. W Opowieści o Twojej Duszy Elizabeth Clare Prophet opowiada twoją historię. Jest to historia o przebudzeniu i zwyciężaniu. Jest to historia, która opowiada o twej...

Jesteś Duszą i Ognistym Duchem.

W Opowieści o Twojej Duszy Elizabeth Clare Prophet opowiada twoją historię. Jest to historia o przebudzeniu i zwyciężaniu. Jest to historia, która opowiada o twej wewnętrznej wartości i szlachetności. Jest to opowieść zapisana w gwiazdach, którą tylko ty możesz urzeczywistnić.

Opowieść o twojej duszy czeka by ją przeczytać!

źródło opisu: Amethyst Wydawnictwo, 2013

źródło okładki: www.amethyst.org.pl

Edyta | 2013-06-05
Przeczytana: 03 maja 2013

Polecam wszystkim, którzy chcą być prawdziwie szczęśliwi...

Sebastian | 2013-07-31
Przeczytana: 03 czerwca 2013

Omawiana pozycja należy do kieszonkowej serii książek poświęconych praktycznej duchowości. Została ona napisana przez Elizabeth Clare Prophet – wysłanniczkę Mistrzów Wniebowstąpionych, założycielkę Kościoła Uniwersalnego i Triumfującego i uznaną autorkę z dziedziny duchowości.
Książka ta może stanowić świetny fundament do zapoznania się z naukami Mistrzów, ale osoby znające już nauki The Summit Lighthouse także znajdą w niej coś dla siebie. Porusza ona bowiem wiele zagadnień istotnych dla każdego szczerego i oddanego poszukiwacza wyższej rzeczywistości. Wyjaśnia fundamentalne kwestie dla każdej istoty ludzkiej i odpowiada na wiele frapujących pytań związanych m.in. z naszą prawdziwą istotą, reinkarnacją, sensem życia, czy celem ziemskiej wędrówki.
Jednak pomimo ogromu poruszonych spraw nie ma się uczucia chaosu, gdyż treść i układ książki są bardzo przemyślane i z gracją prowadzą czytelnika krok po kroku w coraz to nowe rejony duchowości. Nie powodują przy tym uczucia...

mariola | 2017-11-28
Paulo Silêncio | 2015-10-22