Dzienniczek zakręconej nastolatki cz. 5

Cykl: Dzienniczek zakręconej nastolatki (tom 5)
Wydawnictwo: Skrzat
joly_fh

Aśka rozpoczyna naukę w gimnazjum i jest jeszcze bardziej zakręcona niż dotychczas. Nowa szkoła, nowi znajomi i nowe zagadki, które nieustannie zajmują jej głowę: kto zostawia pogróżki w szkolnej szafce? Dlaczego Ludwika i Szymon wciąż się kłócą? Jaką tajemnicę skrywa Groszek? Czemu na apelu pojawia się policja? I najważniejsza: którego z trzech chłopaków wybrać? Piąta część zapisków...

Piąta część zapisków zakręconej nastolatki to pasjonująca lektura!

źródło opisu: Wydawnictwo Skrzat, 2013

źródło okładki: www.skrzat.com.pl

Luna | 2016-10-26
Przeczytana: 25 października 2016

Dalsze przygody Asi każdemu się spodobają. Są napisane z humorem, ale też niełatwe i bardzo pouczające. :D Gorąco polecam lekturę każdemu, kto chce się wiele nauczyć a przy okazji się zrelaksować!!! :D Plusem są duże litery,które ułatwiają czytanie;) Plus koniecznie do lektury ulubiony deser i/lub gorąca czekolada dla osłody na jesienne, smutne i szare dni!!! :D ;) :) :* <3

Alyssa Wosk | 2017-05-22

Dosyć fajna, a wątek 4D już gdzieś spotkałam (dokładnie w klasie)

olinek5671 | 2015-01-18
Przeczytana: 2015 rok