Wigilia i święta. Najlepsze przepisy czytelników Poradnika Domowego

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Aneczka

W trzeciej już książce z cieszącej się dużym powodzeniem serii "Najlepsze przepisy czytelników Poradnika Domowego" proponujemy Państwu potrawy na wigilijną wieczerzę i świąteczne ucztowanie. Wybraliśmy je z wydanych już zbiorków "Biblioteczki Poradnika Domowego" oraz z "Poradników Domowych" z ostatnich dwóch lat. Obok przepisów na tradycyjne przekąski, zupy, dania gorące, desery i wypieki zamieściliśmy tu receptury specjałów współczesnej kuchni naszych czytelników, odpowiednie na tę szczególną okazję. Większość z nich doskonale nadaje się nie tylko na Boże Narodzenie, ale także na inne domowe przyjęcia i uroczyste posiłki rodzinne. Staraliśmy się tak dobrać dania, aby odpowiadały różnym gustom, przyzwyczajeniom i stopniom kucharskiego wtajemniczenia. Wszystkie potrawy i wypieki zostały sprawdzone i pokazane na barwnych fotografiach.

źródło opisu: Okładka książki, Wydawnictwo Prószyński i S-ka SA, 1999

źródło okładki: Wydawnictwo Prószyński i S-ka SA, 1999

Aneczka | 2013-06-03

Naprawdę wartościowa pomoc w kuchni. Zawiera wiele fantastycznych i sprawdzonych przepisów, z których korzystam prawie przed każdą uroczystością w domu. Poradzi sobie z gotowaniem każdy kucharz - nawet początkujący.
Polecam serdecznie.

marga | 2014-01-07