Uczta na 5

Wydawnictwo: Reader's Digest
joly_fh

Czy uwierzysz, że można przyrządzić wspaniałe dania, używając do każdego tylko pięciu składników? Oto 320 dowodów, że owszem, można. Gotowanie z niewielkiej liczby produktów nie tylko oszczędza czas i pieniądze, ale również pozwala odkryć i w pełni docenić ich naturalne smaki i aromaty. Znajdziesz tu 320 przepisów na pyszne i zdrowe potrawy, które przyrządza się szybko i bez zbędnego...

Znajdziesz tu 320 przepisów na pyszne i zdrowe potrawy, które przyrządza się szybko i bez zbędnego bałaganu. Ponieważ powstają z niewielu ingrediencji, zakupy potrzebnych na nie składników są mniej skomplikowane i znacznie krócej trwają. Przepisy z tej książki szybko staną się twoimi ulubionymi, a przyrządzone według nich dania zachwycą rodzinę i przyjaciół.

Trzeba jednak od razu wyjaśnić, że proponowane przepisy są wprawdzie proste w przygotowaniu, ale nie w smaku. Pod tym względem nie idziemy na kompromis. Dania są naprawdę smakowite, pięknie pachną i wspaniale wyglądają

źródło opisu: Reader's Digest, 2010

źródło okładki: http://sklep.digest.com.pl/katalog/uczta-na-5