1001 sposobów powrotu do zdrowia

Wydawnictwo: Reader's Digest
1001 Great Ways to Get Better
poradniki
joly_fh

Troska o zdrowie leży w dużej mierze w naszych rękach. Umiejętność samodzielnego zadbania o siebie jest niezbędna, aby odzyskać zdrowie lub utrzymać je w dobrym stanie. 1001 SPOSOBÓW POWROTU DO ZDROWIA to poradnik dla osób, które chcą aktywnie uczestniczyć w rekonwalescencji swojej lub najbliższych, zamiast całkowicie zdawać się na lekarzy. Czytelnik znajdzie tu cenne rady pielęgniarek, fizjoterapeutów i innych specjalistów, które ułatwią zwalczanie wielu drobnych dolegliwości oraz groźnych schorzeń.

Wypadki, zabiegi chirurgiczne, poważne choroby i codzienne niedomagania mogą dotknąć każdego. Przedstawione w tej książce praktyczne porady sprawią, że szybciej wrócimy do zdrowia i zachowamy optymizm.

Dzięki tej książce dowiemy się, jak sobie radzić z cukrzycą i bólem, a także po operacji, udarze, zawale lub nowotworze, jak opiekować się chorym dzieckiem albo osobą w podeszłym wieku. Nauczymy się, w jaki sposób leczyć choroby, stosując odpowiednią dietę, leki, fizjoterapię i zapewniając organizmowi odpowiednią ilość snu. Poradnik ten pomoże nam też zrozumieć, jak działają zażywane przez nas leki.

źródło opisu: Reader's Digest, 2012

źródło okładki: http://sklep.digest.com.pl/katalog/1001-sposobow-powrotu-do-zdrowia

Luna2401 | 2016-06-24