Smakowite dania z drobiu

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Jedz zdrowo, żyj zdrowo". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Reader's Digest
drób
joly_fh

Jedz zdrowo, żyj zdrowo to seria książek przedstawiających sprawdzone i zdrowe przepisy na przeróżne dania. Zdrowa dieta daje pewność siebie: lepiej się wygląda, ma się lepsze samopoczucie i dużo energii. Na naszym stole powinny się pojawiać różnorodne produkty, które będą dostarczały składników odżywczych w odpowiednich proporcjach. W książkach z tej serii zamieszczamy przepisy, które...

Zdrowa dieta daje pewność siebie: lepiej się wygląda, ma się lepsze samopoczucie i dużo energii. Na naszym stole powinny się pojawiać różnorodne produkty, które będą dostarczały składników odżywczych w odpowiednich proporcjach. W książkach z tej serii zamieszczamy przepisy, które pomagają zachować taką zrównoważoną dietę.

Osobom, które lubią drób, ale znudziły im się dotychczas stosowane przepisy, polecamy książkę Smakowite dania z drobiu. Proponujemy w niej dania z kurczaka, kaczki, indyka, a także mniej popularnych gatunków ptaków, takich jak przepiórki, kuropatwy czy gołębie.

źródło opisu: Reader's Digest, 2010

źródło okładki: http://sklep.digest.com.pl/katalog/smakowite-dania...»