Technologia informacyjna w nowoczesnej szkole

Wydawnictwo: eMPi²
poradniki

Poradnik dla humanistów i innych nauczycieli. Autor przedstawia w nim technologię informacyjną jako sztukę pozyskiwania, organizowania, przechowywania i przetwarzania informacji , którą warto wykorzystać do kształcenia kompetencji kluczowych w reformowanej szkole wśród dzisiejszych dzieci mediów . W książce omówione jest rozwiązywanie problemów wychowawczych, zarządzanie informacją, czytelnictwo i sposób prezentowania informacji.