Domowa Księga Przepisów

Wydawnictwo: Reader's Digest
joly_fh

Chyba każdy, kto choćby sporadycznie zajmuje się gotowaniem, zapisuje swoje ulubione przepisy – jedni prowadzą zeszyty, inni mają zbiory luźnych kartek. Domowa księga przepisów pomoże zebrać wszystkie ulubione przepisy w całość i podzielić je na kategorie, co znacznie ułatwi korzystanie z nich. Na początek kolekcji przedstawiamy w niej wprawdzie propozycje smacznych i nietrudnych do...

Na początek kolekcji przedstawiamy w niej wprawdzie propozycje smacznych i nietrudnych do przyrządzenia dań, ale to Państwo będą współautorami swojego egzemplarza książki. W każdym rozdziale znajdują się specjalne strony przeznaczone do notowania ulubionych przepisów. Każdy jest też zaopatrzony w kopertę, w której można przechowywać zapiski i wycinki z gazet – przepisy na dania z danej grupy. Koperta spełnia jednocześnie funkcję przekładki segregatora, dzięki której znajdowanie kolejnych rozdziałów nie sprawia najmniejszych trudności.

Księga ma grube okładki, które zapobiegają niszczeniu stron. Dzięki oprawie, nawet jeśli w kopertach umieścimy bardzo dużo kartek, książka będzie się dalej mieściła w okładkach.

Do książki dołączyliśmy także bardzo przydatne w kuchni nalepki na słoiki i pojemniki oraz bloczek z kartkami przeznaczonymi na listę zakupów.

Możemy zagwarantować, że już nigdy nie trzeba będzie szukać potrzebnego przepisu wśród wielu kartek.

źródło opisu: Reader's Digest, 2007

źródło okładki: http://sklep.digest.com.pl/katalog/domowa-ksiega-przepisow

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!