Ściąga dla nauczyciela, czyli co nauczyciel musi, co może, a co powinien

Wydawnictwo: WSiP
8302093157
poradniki

Autorka wyjaśnia w książce podstawowe kwestie wynikające z prawa oświatowego, a przekładalne na obowiązki nauczyciela. Obok definicji podstawowych pojęć i terminów dotyczących szkolnej edukacji (m.in. podstawa programowa, program nauczania, plan wynikowy, wewnątrzszkolny system oceniania, standardy wymagań egzaminacyjnych), przedstawia ich celowość i założenia wraz z komentarzem ukierunkowującym postępowanie nauczyciela.

książek: 1990
stronica24 | 2012-10-27