Niezwykły poradnik domowy

Tłumaczenie: Roman Palewicz
Wydawnictwo: Reader's Digest
poradniki
joly_fh

W tej książce znajdziesz ponad 1700 wypróbowanych sposobów, jak radzić sobie w różnych sytuacjach i różnych miejscach (dom, kuchnia, ogród, zdrowie) skutecznie i niekonwencjonalnie. Dzięki temu zbiorowi pomysłowych, niecodziennych rozwiązań oszczędzisz czas i pieniądze oraz unikniesz nudnej rutyny. Czy wiesz, że nie potrzebujesz mnóstwa kosztownych produktów, żeby utrzymać swój dom, ogród i...

Czy wiesz, że nie potrzebujesz mnóstwa kosztownych produktów, żeby utrzymać swój dom, ogród i życie w idealnym porządku? Wszystko, czego potrzebujesz, masz już w szafkach, szufladach lub w lodówce. Naprawdę!

Nitka spaghetti jako sonda przy pieczeniu ciastek?
Majonez do usuwania zarysowań na meblach?
Ziemniak w charakterze pochłaniacza zapachów w lodówce?
Szminka jako korektor manikiuru?
Wódka najlepszym płynem do mycia okien?
Skórka z banana do czyszczenia rodzinnych sreber?
Zacieranie śladów ołówka kremem do golenia?
Uszczęśliwianie roślin tuńczykiem w puszce?

Jak najbardziej! Sam to wypróbuj i poleć znajomym!

Ta książka sprawi, że zaczniesz patrzeć na zwykłe (dotąd) rzeczy w zupełnie inny sposób.

źródło opisu: Reader's Digest, 2010

źródło okładki: http://sklep.digest.com.pl/katalog/niezwykly-poradnik-domowy