Przygotowanie dokumentacji awansu. Poradnik nauczyciela

Wydawnictwo: Fraszka Edukacyjna
poradniki

Proponowana książeczka to zwieńczenie wszystkich tomików Wspinaczki po stopniach awansu, skupiająca się tylko na jednym zagadnieniu jak przygotować tzw. teczkę nauczyciela stażysty, kontraktowego, mianowanego i dyrektora. Głównym celem tego opracowania jest przekonanie wszystkich zainteresowanych nauczycieli, dyrektorów, ekspertów że dokumentacja może i powinna być prosta, zrozumiała i możliwie zwięzła.

Kasia | 2012-04-09
książek: 2078