Swojaki i magiczny kryształ

Wydawnictwo: Europa
rowena77

Pełna przygód dydaktyczna opowieść, napisana na podstawie filmu zrobionego w technice trójwymiarowej. Dziecko odkrywa barwny świat animacji komputerowych, jednocześnie pobudza swoją wyobraźnię i zdolności plastyczne. Bohaterami są Ciapuś, Grzywuś i Mądruś, którzy szukają życiodajnego Magicznego Kryształu, skradzionego przez Złego Maga. Wędrując razem, uczą najmłodszych przyjaźni, wrażliwości, poświęcenia i upartego dążenia do celu. Bajka łączy mądre i atrakcyjne poznawczo treści z porywającą grafiką komputerową.

źródło opisu: www.wydawnictwo-europa.pl

źródło okładki: www.wydawnictwo-europa.pl