Jak zrozumieć nasze dziecko

Wydawnictwo: Jedność
Me lo dici in... bambinese? Come capire i nostri figli
dzieci, niemowlęctwo, wychowanie
Monika

Kiedy na świat przychodzi nowy człowiek, wszystko staje na głowie. Szczęście i radość mieszają się z popłochem i paniką. A to przecież dopiero początek... przed wami długa droga... ząbkowanie, odstawienie od piersi, pieluchy, zasypki, kolki, pierwsze kroczki, przedszkole, potem szkoła... W całym tym, na szczęście cudownym zamieszaniu przydadzą się mądre rady...

źródło opisu: http://jednosc.com.pl/

źródło okładki: http://jednosc.com.pl/

Ruda Mała | 2013-10-25
Przeczytana: 25 października 2013

Czyta się naprawdę szybko, bo jest napisana bardzo zrozumiale i bez zbędnych lekarskich określeń. Niesamowita podróż zafundowana przez tego autora pozwala nam zrozumieć nasze dziecko. Oczywiście, sprawdzę teorie opisane przez doktora, jak tylko przyjdzie na to czas. Porusza ważne tematy, takie jak: odstawienie pieluszki, problemy z wypróżnianiem, sposobny na kolki, smoczek, pierwsze buciki, kiedy powinno mówić, pójście do przedszkola.

książek: 2008
Monika | 2013-06-03