poradniki

Każdy kundelek jest wyjątkowy. Nie ma żadnych reguł dotyczących jego wyglądu i charakteru. Często łączy w sobie pozytywne cechy swoich rodziców. Bądśmy jednak przygotowani na niespodzianki, jeśli nie znamy rodziców naszego pieska. Kundelki bardzo przywiązują sie do właścicieli, a kontakt z nimi sprawia wiele radości. W książce z serii Nasi ulubieńcy pokazujemy Państwu, na co należy zwracać uwagę, aby każdy dzień spędzony z naszym czworonogiem był udany. Ponadto znajdziecie tu praktyczne porady dotyczące udzielania pierwszej pomocy oraz dodatek dla dzieci, który ułatwi naszym dzieciom kontakt z domowym czworonogiem.

Ish | 2012-08-13
Na półkach