Kawy świata

Wydawnictwo: Twój Styl
poradniki

Prawie wszyscy jesteśmy dziś kawoszami. Są jednak kawosze uprzywilejowani, którzy pija napary ze szlachetnych ziaren, i nieszczęśnicy, którym przypada w udziale kawowy miał. Jak odróżnić dobre kawy od złych, jak opanować sztukę parzenia, jak wybrać kawę odpowiednią dla siebie? Tę wiedzę przekazują nam francuskie miłośniczki kawowego naparu, zabierając czytelników w pouczającą podróż po świecie kawy. Pozwoli ona odkryć bogactwo i różnorodność kawowych ziaren i fascynującą przestrzeń smaków. Będzie to opowieść o dalekich krainach, stromych zboczach i upalnych równinach, na których dojrzewa kawa.

Mary | 2014-10-16
Przeczytana: 16 października 2014