Okładka książki Pająk malezyjski, pająk szklany i pająk z Marsa. David Bowie

papier
joly_fh
8 (2 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Pająk malezyjski, pająk szklany i pająk z Marsa to książka poświęcona Davidowi Bowiemu. Nie jest to jednak tradycyjnie rozumiana biografia. Autor, śledząc barwne metamorfozy Bowiego, stara się przedstawić całokształt twórczości artysty, sytuując ją w kontekście szeroko rozumianej kultury XX wieku. Analizę tę wzbogacają mało znane ciekawostki. Dla wszystkich fanów artysty pozycja ta jest obowiązkow...

całokształt twórczości artysty, sytuując ją w kontekście szeroko rozumianej kultury XX wieku. Analizę tę wzbogacają mało znane ciekawostki. Dla wszystkich fanów artysty pozycja ta jest obowiązkowa!

źródło opisu: Wydawnictwo LTW

133. rocznica
  • Michael Robotham
    54. rocznica
    urodzin
    Serce ma swoje powody, których rozum nie ogarnia.
  • Ida Fink
    93. rocznica