Czy żyjemy tylko raz?

Wydawnictwo: Młodzieżowa Agencja Wydawnicza
8320319234
Andrzej Donimirski, życie
tyberiusz

Książka ta jest próbą przedstawienia niektórych teorii i hipotez dotyczących zjawisk, które wskazują na ewentualność "życia po życiu"

źródło opisu: własne

źródło okładki: własne

Marysieńka | 2015-04-12
Przeczytana: 12 kwietnia 2015

"Czy żyjemy tylko raz" to nie jest pierwsza i zapewne nie ostatnia książka na temat życia po życiu, życia przed życiem czy kolejnych naszych inkarnacji, którą przeczytałam. Bo tego, że nasze życie nie kończy się definitywnie po śmierci jestem pewna albo inaczej - wierzę w to, że umierając na Ziemi opuszczamy nasze fizyczne ciała i przenosimy się do innej rzeczywistości. Coraz szersze grono naukowców, lekarzy, psychologów czy sppecjalistów innych dziedzin zajmuje się tematyką nieśmiertelności naszej świadomości, podczas, gdy ciało biologiczne, fizyczne zużywa się w naturalny sposób i umiera. Od czasu, gdy została wydana ta pozycja A.Donimirskiego pojawiły się kolejne publikacje poparte badaniami prowadzonymi na całym świecie niezależnie przez wielu badaczy. Polecam.

Ania | 2013-07-06
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 06 lipca 2013

Czasami ludzie zastanawiają się co jest po śmierci? Niebo, piekło czyściec a może kolejne życie? Kiedyś był program "Nie do wiary" pokazywał parapsychologiczne rzeczy. Niektórzy w nie wierzyli inni mówili: "To jest bajka, wymyślona". Ale i tak każdy człowiek ma swoje zdanie na dany temat.

Książka "Czy żyjemy tylko raz" przedstawia nam historie ludzi, którzy poddali się hipnozie, żeby sprawdzić kim byli w poprzednim życiu. Ale nie tylko ponieważ znajdziemy w tej książce również teorie, telepatie, hipotezy, deja vu, reinkarnacje, jaźń człowieka.
Książka opisuje również doświadczenia ludzi, którzy przeżyli śmierć kliniczną.

Zaletą tej książki jest nie tylko to, że jest tylko opisana teoria ale doświadczenie ludzi, cytaty ludzi i teksty z innych książek na temat np. reinkarnacji. Żeby nie było tak kolorowo, autor ma też coś dla ludzi, którzy nie wierzą w kolejne życie po śmierci jest rozdział VIII Kontrargumenty gdzie opisane są:
- ważniejsze zarzuty stawiane teorii reinkarnacji...

Ketsu_mkk | 2017-08-26
fiolek_2702 | 2017-08-02