Model biznesowy. TY

Tłumaczenie: Bartosz Sałbut
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Onepress Exclusive". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Helion
Business Model You: A One-Page Method For Reinventing Your Career
poradniki
joly_fh

Zaprojektuj swoją karierę modelowo Kryzys? Trudna sytuacja na rynku pracy? Kłopoty ze sprostaniem wygórowanym wymaganiom pracodawców? Ciebie to nie dotyczy! Zamień nerwowe wątpliwości na wyluzowaną pewność w swoim życiu zawodowym. Działaj jak najwięksi współcześni wizjonerzy i wypróbuj genialny sposób na optymalizację absolutnie najważniejszego - bo Twojego osobistego - modelu...

Zaprojektuj swoją karierę modelowo

Kryzys? Trudna sytuacja na rynku pracy? Kłopoty ze sprostaniem wygórowanym wymaganiom pracodawców? Ciebie to nie dotyczy! Zamień nerwowe wątpliwości na wyluzowaną pewność w swoim życiu zawodowym. Działaj jak najwięksi współcześni wizjonerzy i wypróbuj genialny sposób na optymalizację absolutnie najważniejszego - bo Twojego osobistego - modelu biznesowego.

Tylko na tym kursie zdobędziesz umiejętności analizowania modeli biznesowych i myślenia przez ich pryzmat - umiejętności, które pozwolą Ci odzyskać kontrolę nad Twoim życiem. To prosta i skuteczna metoda kształtowania i rozwijania Twojej kariery zawodowej, dostosowana do realiów współczesnego rynku pracy oraz Twoich osobistych potrzeb. Gotowy na potrząśnięcie skostniałymi strukturami?

źródło opisu: Wydawnictwo Helion, 2013

źródło okładki: http://onepress.pl/ksiazki/model-biznesowy-ty-timo...»

Agnieszka | 2018-01-01

Wbrew moim obawom, czy do końca można dostosować życie osobiste, czy zawodowe do schematu modelu biznesowego, pomysł jest dobry. Autorzy sięgnęli po szkielet modelu biznesowego dla firm i ubrali go w nasze życie osobiste lub zawodowe. Warto po nią sięgnąć, gdy chcemy zmienić, usprawnić, ulepszyć, przeformułować to co obecnie nie działa. Jest tu dużo ćwiczeń i zadań wspomagających uświadomienie sobie kim chcemy być w życiu zawodowym, jaką mamy wartość, możliwości i unikalną wartość. Książka jest bardzo praktyczna. Zakłada odwagę czytelnika, ponieważ sięgnie po nią ten kto chce poznać kim może się stać, o ile ktoś takiej wiedzy poszukuje. Sama odwaga jednak nie wystarczy, trzeba solidnie wykonać szereg ćwiczeń i odpowiedzieć na wiele ciekawych pytań, które mają sprawić, że spojrzymy na nasze życie z zupełnie innej perspektywy. Przeczytać można ją szybko, ale polecam przepracować ją zdecydowanie dłużej.

Klaudia Tolman | 2015-02-24

Najlepsza książka rozwojowa jaką czytałam KIEDYKOLWIEK!

Granby | 2017-04-28
wojo | 2017-01-19