Mistrz sprzedaży. Wydanie II rozszerzone

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Onepress". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Helion
biznes, finanse
joly_fh

Kolejna odsłona bestsellerowego poradnika dla sprzedawców! Większość ludzi kocha kupować. Mniej więcej tyle samo nie znosi sprzedawać. I nic w tym dziwnego - ci sami konsumenci, którzy uwielbiają zakupy, nie znoszą sprzedawców. Dzieje się tak, ponieważ często za sprzedawanie biorą się ludzie… którzy tego nie lubią. Mimo że wiedzą, iż bez przedstawicieli handlowych nie poradzi sobie niemal...

Kolejna odsłona bestsellerowego poradnika dla sprzedawców!

Większość ludzi kocha kupować. Mniej więcej tyle samo nie znosi sprzedawać. I nic w tym dziwnego - ci sami konsumenci, którzy uwielbiają zakupy, nie znoszą sprzedawców. Dzieje się tak, ponieważ często za sprzedawanie biorą się ludzie… którzy tego nie lubią. Mimo że wiedzą, iż bez przedstawicieli handlowych nie poradzi sobie niemal żadna firma. Mimo że zdają sobie sprawę z tego, iż zawód handlowca może przynosić naprawdę duże dochody. Mimo że jest to praca w miarę samodzielna, dająca dużo swobody w zakresie organizacji czasu, zarządzania samym sobą oraz doboru środków prowadzących do celu.

Prawda jest taka, że zawód sprzedawcy nie jest dla każdego. Trzeba mieć naturę wojownika, by z determinacją walczyć o obrót przekładający się na własne dochody. Równocześnie konieczna jest cierpliwość mnicha, pozwalająca bez zdenerwowania czekać na finalizację dużych kontraktów. Dobry sprzedawca musi wreszcie autentycznie interesować się ludźmi, by stać się najlepszym doradcą i przyjacielem swojego klienta. Wszystkie te cechy to świetny wstęp do bycia dobrym handlowcem, ale to za mało, by stać się mistrzem! Trzeba jeszcze do perfekcji opanować narzędzia, jakimi posługują się magowie sprzedaży. Ta książka to Twój podręczny zestaw zaklęć handlowych, o których skuteczności przekonało się już wielu polskich sprzedawców. Sięgnij po nią i dołącz do mistrzów sprzedaży!
Uwaga! Drugie wydanie książki zostało wzbogacone o rozdział poświęcony network marketingowi.

Załączona płyta audio CD zawiera zapis wywiadów, które autor przeprowadził z jednymi z najlepszych sprzedawców w Polsce.

źródło opisu: Wydawnictwo Helion, 2012

źródło okładki: http://onepress.pl/ksiazki/mistrz-sprzedazy-wydani...»

Michał | 2014-10-21

Książka napisana przez praktyka, co podnosi jej wartość. Osadzona w polskich realiach. Odnosi się nie tylko do problemu w jaki sposób sprzedawać, ale rówwnież jakie czynniki wpływają na decyzję o dokonaniu zakupu i dlaczego nie lubimy sprzedawać a uwielbiamy kupować. Autor porusza również kwestię motywacji sprzedawcy.

Robert | 2010-10-02

Książka w sumie niezła, przeczytałem z zainteresowaniem. Dodatkowym atutem jest dołączona płyta CD z wywiadami z osobami reprezentującymi różne branże i w różny sposób dotykającymi tematu sprzedaży. Co zwróciło moją szczególną uwagę, to ciekawy - pod kątem psychologicznym - sposób podziału ogółu konsumentów a także kwestia tzw. "trudnego klienta". Nie podobała mi się próba zahaczania o NLP w kilku momentach. Ogólnie jednak dobra rzecz.