Pichciuchy czyli rodzina w kuchni

Wydawnictwo: Fundacja Szczęśliwe Macierzyństwo
gotowanie, kuchnia, dziecko, rodzina, jedzenie,
Renata

Czy jesteś w kuchni autorytetem dla swojego dziecka? Jeśli uważasz że nie, ta książka to odmieni. Specjalnie przygotowane przepisy, pełne prostych i łatwych inspiracji pozwalają dzieciom na przygotowywanie potraw z niewielką pomocą rodziców. Wspólne gotowanie jest ciekawym sposobem na rodzinne spędzanie czasu, na poznawanie nowych smaków, zapachów oraz eksperymenty kuchenne. Książka jest...

Czy jesteś w kuchni autorytetem dla swojego dziecka?

Jeśli uważasz że nie, ta książka to odmieni.

Specjalnie przygotowane przepisy, pełne prostych

Książka jest doskonałym przewodnikiem dla każdego początkującego kucharza. Czytelnik znajdzie w niej wiele praktycznych informacji, m.in. zasady bezpieczeństwa
w kuchni, opis wybranych urządzeń kuchennych czy porady dotyczące wyboru produktów i dostępnych na rynku rozwiązań kulinarnych. Wszystko to napisane prostym i zrozumiałym dla dzieci językiem.

Swoje rodzinne przepisy na kulinarny sukces zdradzili nam Beata Chmielowska-Olech, Joanna Twardowska-Orłoś
i Maciej Orłoś, Paulina Chylewska, Grzegorz Miśtal i Anna Ibisz-Nowak

Wydawnictwo opatrzone pięknymi zdjęciami fotografa Błażeja Żuławskiego.

Bo każdy może być mistrzem w kuchni!

źródło opisu: www.szczesliwe.macierzynstwo.pl

źródło okładki: www.szczesliwe.macierzynstwo.pl