Pies. Cała prawda

Agencja Wydawnicza Egros
2010-01-01
2010-01-01
pies zwierzęta

Krótki poradnik na temat postępowania z psem. Jego głównym założeniem, jak się wydaje, jest polemika z tymi pozycjami, które lansują tezy o tym, że człowieka z psem łączą zasady stada i dominacji. Kto nie chce krzywdzić psa, przepychając się z nim w drzwiach i stresując dziwnymi oczekiwaniami powinien koniecznie przeczytać. Daję 9, bo książka jest całkowicie zgodna z moimi poglądami :))

Książka w niesamowity sposób opisuje usposobienie i zachowania psów.
Co prawda niektóre wątki, wg mnie, mogłyby być bardziej rozwinięte, ale to już sprawa autorki. Każdy, kto zamierza mieć psa powinien przeczytać tę książkę. Rzuca ona nowe światło na "problemy" z naszymi czworonożnymi przyjaciółmi.

Książka w niesamowity sposób opisuje usposobienie i zachowania psów.

• Psy
  • Ostatnio przeczytane