Zgłosuj na książki roku 2017

Pies. Cała prawda

Wydawnictwo: Agencja Wydawnicza Egros
pies, zwierzęta,
allison

Praktyczny poradnik dotyczący psiej psychiki i relacji człowiek-pies. Autorka szczegółowo omawia wszelkie problemy jakie możemy spotkać, stając się właścicielem psa. Poznajmy naturę czworonoga od szczeniaka do wieku dojrzałego. Lektura obowiązkowa dla każdego miłośnika zwierząt! Przeczytanie tej książki zaoszczędzi Wam wielu problemów.

źródło opisu: http://merlin.pl/Pies-Cala-Prawda_Zula-Przybylinsk...(?)

źródło okładki: http://merlin.pl/Pies-Cala-Prawda_Zula-Przybylinsk...»

| 2017-04-10

Bardzo dobra książka z zakresu psiej psychologii. Przydatna by zrozumieć zachowanie naszego czworonoga :)

miAu | 2016-01-30

Krótki poradnik na temat postępowania z psem. Jego głównym założeniem, jak się wydaje, jest polemika z tymi pozycjami, które lansują tezy o tym, że człowieka z psem łączą zasady stada i dominacji. Kto nie chce krzywdzić psa, przepychając się z nim w drzwiach i stresując dziwnymi oczekiwaniami powinien koniecznie przeczytać. Daję 9, bo książka jest całkowicie zgodna z moimi poglądami :))

Aduu | 2014-05-26

Książka w niesamowity sposób opisuje usposobienie i zachowania psów.
Co prawda niektóre wątki, wg mnie, mogłyby być bardziej rozwinięte, ale to już sprawa autorki. Każdy, kto zamierza mieć psa powinien przeczytać tę książkę. Rzuca ona nowe światło na "problemy" z naszymi czworonożnymi przyjaciółmi.

Anna Kociołek | 2017-08-20
Na półkach: Chcę przeczytać, Psy