Zasypianki dla dzieci. Dobranoc, skarbie

Wydawnictwo: Jedność
joly_fh

„Dobranoc, Skarbie” to zbiorek sześciu zasypianek dla dzieci – uroczych opowiastek, po lekturze których dzieci będą miały tylko piękne sny. Spotkamy tu małą Lolę, która mieszkała w norce ze swoją rodziną świstaków i bardzo bała się zasypiać, przeczytamy historię o zbuntowanych baranach, które miały już dość ciągłego przeskakiwania przez płotki, po to tylko, by mogły być liczone przez starających się zasnąć. Nauczymy się na pamięć antykoszmarowego zaklęcia, które raz na zawsze przepędzi wszystkie nocne strachy. Dowiemy się, jaką to nocną przygodę przeżył pewien mały chłopiec, wyruszymy na poszukiwania zaginionej przytulanki, wreszcie na własnej skórze poznamy moc zaczarowanego piasku ułatwiającego zasypianie.

Wszystkie zasypianki, w znakomitej aktorskiej interpretacji Pawła Sanakiewicza, zamieściliśmy na płycie CD i uzupełniliśmy je cudnymi śpiewanymi kołysankami.
Przyznamy szczerze, że my... już jesteśmy nieco śpiący, a wy?

Kogo zainteresuje ta książka:
– dzieci, które nie będą chciały zasypiać bez tej uroczej książeczki.
– rodzice, którym odtąd usypianie pociech szło będzie jak z płatka, no chyba że... sami wcześniej usną.

źródło opisu: Wydawnictwo Jedność, 2012

źródło okładki: http://jednosc.com.pl/product_info.php?cPath=14_51&products_id=2102

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!