Wykorzystaj swój potencjał przez potęgę podświadomości. Zyskaj zdrowie i energię życiową

Tłumaczenie: Piotr Turski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Poradniki psychologiczne". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Rebis
MAXIMIZE YOUR POTENTIAL... FOR HEALTH AND VITALITY
9788375101942
szczęście, zdrowie, motywacja
poradniki
joly_fh

Skorzystaj z rad dra J. Murphy'ego, autora poradników wszech czasów. Obudź się i żyj! Nikt nie jest skazany na brak szczęścia, lęk i zmartwienia, życie w ubóstwie ani problemy ze zdrowiem. Masz moc pokonywania przeciwności losu i osiągania szczęścia, harmonii i dobrobytu. Masz w sobie siłę, żeby wzbogacić własne życie. Sposób myślenia i wzorce zapisane w podświadomości kształtują nasze...

Skorzystaj z rad dra J. Murphy'ego, autora poradników wszech czasów.

Sposób myślenia i wzorce zapisane w podświadomości kształtują nasze życie. J. Murphy uczy, jak skutecznie wpływać na podświadomość i zmieniać szkodliwe nawyki myślowe, które mogą prowadzić nawet do poważnych schorzeń. Pokazuje, jak siłą pozytywnego myślenia i odpowiednich afirmacji przezwyciężać wszelkie dolegliwości fizyczne, a także psychiczne. Udowadnia, że w naszym wnętrzu drzemie moc pokonywania dręczących nas chorób oraz zwiększania swej witalności, aby wieść pełniejsze i szczęśliwsze życie.

MOŻESZ STAĆ SIĘ TYM, KIM CHCESZ.

źródło opisu: Wydawnictwo Rebis, 2013

źródło okładki: http://www.rebis.com.pl/rebis/public/books/books.h...»

Karo | 2018-09-30
Przeczytana: 30 sierpnia 2018

Lektura jest rewelacyjna i naprawdę inspirująca. Potrafi podnieść na duchu i pomóc w trudnych momentach życiowych, jeśli tylko otworzymy się na przedstawione w niej koncepcje! Gorąco polecam osobom, które szukają pocieszenia :)

Ramon | 2014-09-14
Przeczytana: 2010 rok

Budująca, inspirująca, niezwykle pozytywna, wręcz natchniona książka. Szkoda skończyć przygodę z nią na jednorazowej lekturze, warto zaglądać do niej od czasu do czasu. Zamiast czytać gazetę lub oglądać wiadomości telewizyjne :)

ebabka | 2012-06-30
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 2010 rok

Nie przepadam za poradnikami. Jednak Joseph Murphy nalezy do moich ulubionych poradnikowych pisarzy. "Gdy wszystko idzie źle, i nie masz dokąd pójść"- wtedy warto przeczytać ze dwie kartki tej książki. Bo jest w niej całe morze optymizmu. I dość przekonujących argumentów dla osoby, która jest wierząca. Polecam.