"Życie to nie karnawał"

Wydawnictwo: e-bookowo.pl

Młoda rodzina, jak wiele innych zwyczajnych rodzin, żyje w swoim wymarzonym zakątku świata. Ich dom wypełnia miłość, radość i szczęśliwe dzieci. Nie wszystko jednak trwa wiecznie. Niespodziewana wizyta i tajemnica, która ożywa na naszych oczach, stają się początkiem zmian doprowadzających do tragicznego finału. Debiutanckie opowiadanie „Pogorzelisko” sugestywnie ukazuje, jak jedno wydarzenie w życiu człowieka może wywrócić jego dalsze losy. Sądzę, że pomimo iż opowiadanie może wywoływać skrajne emocje, przypadnie wam ono do gustu.

źródło opisu: http://www.e-bookowo.pl/nowosci/zycie-to-nie-karnawal.html

źródło okładki: http://www.e-bookowo.pl/nowosci/zycie-to-nie-karnawal.html

Aneczka | 2013-10-17
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, E-booki
Przeczytana: 16 października 2013

Anna Strzelec - to pisarka oraz poetka, z wykształcenia artysta plastyk. Autorka powieści "Tylko nie życz mi spełnienia marzeń", "Druga pora życia", "Wiza do Nowego Jorku", "Okno z widokiem na Prowansję" oraz dwóch tomików wierszy "Miłość niejedno ma imię" i "Cóż wiemy o miłości". Od kwietnia 2011 roku jest członkiem Związku Literatów Polskich.

Tomasz Ryczaj - Głogowski - to głównie czytelnik i recenzent współpracujący z wieloma wydawnictwami, publikuje recenzje na swoim blogu www.szczurwbibliotece.blogspot.com Posiada własną stronę na Fb. Opowiadanie "Pogorzelisko" jest jego literackim debiutem.

Zbiór opowiadań i felietonów, który trzymam w dłoniach dzieli się na kilka części. Chciałabym pokrótce opowiedzieć o każdej z nich chociaż kilka słów.

"Bal maskowy" to opowiadanie kryminalne autorstwa Anny Strzelec. Składa się z pięciu rozdziałów, dających poznać czytelnikowi główną bohaterkę Julię uwikłaną ze znajomymi z czasów studenckich, w tajemnicze zniknięcie obrazu. Przedstawia...

Szczur_w_bibliotece | 2013-05-29
Na półkach: Przeczytane, Boox