Agatha Raisin i śmiertelne ukąszenie

Tłumaczenie: Monika Łesyszak
Cykl: Agatha Raisin (tom 23)
Wydawnictwo: Edipresse
Hiss and Hers, An Agatha Raisin Mystery
Agatha Raisin,
Anna

Agatha znowu się zakochała! Tym razem wpadł jej w oko miejscowy ogrodnik i bawidamek, George Marston. Z typową dla siebie bezwstydną determinacją pani Raisin zrobi wszystko, by go zdobyć, łącznie z pokryciem kosztów balu dobroczynnego, podczas którego planuje przypuścić miłosny atak. George nie pojawia się jednak na imprezie, więc Agatha rusza na poszukiwania. Gdy znajduje jego zwłoki w kompostowniku, postanawia wszcząć śledztwo. Skoro plan romansu spalił na panewce, pozostaje jej konfrontacja z kobietami, z którymi romansował niedoszły kochanek. Szybko okaże się, że miał dość skomplikowane życie uczuciowe.

źródło opisu: Wydawnictwo Edipresse Polska S.A., 2013

źródło okładki: http://www.hitksiazki.pl

PABLOPAN | 2014-12-28
Przeczytana: 26 grudnia 2014

Po tylu tomach zachowania Agathy są łatwe do przewidzenia, a mimo to jej przygody ciągle są interesujące. Tym razem musi stawić czoło mordercy uzbrojonemu w jadowite węże. Jak zwykle będzie gorąco, a zakończenie zachęci do sięgnięcia po ostatnią (jak do tej pory) część.

Milka555 | 2013-07-12
Przeczytana: 11 lipca 2013

bardzo dobry powód, by oczekiwać powrotu Agathy zimą. Po raz kolejny lekko, przyjemnie i diabelnie wciągająco.

Menekse | 2017-02-09

Dobrze się czytało. Jak to o Agacie. Dobry i lekki kryminał.

Beata | 2017-10-13

Agatha , tradycyjnie jak zwykle genialna i wścibska i pyskata. Trochę dreszczyku emocji i humoru. Jednym słowem warto przeczytać!!!

Monika | 2016-02-15
Przeczytana: 2014 rok

Kryminał z humorem.

Malwina | 2014-11-02
Przeczytana: 02 listopada 2014

A już myślałam, już byłam pewna że Sir Charles się oświadczy a tu znowu klops! Przygody ta nasza Agatha ma co nie miara, ciągle coś się dzieje w jej życiu. Tym razem uszła cała, a już było tak blisko, żeby nie przeżyła. Ajj znów nam się zakocha ale tym razem w człowieku który rozkocha w sobie pół wsi. Agatho czas dorosnąć! :) Uwielbiam tą kobietę - niech nakręcą serial o niej. To dopiero by było!

efia | 2014-02-09
Przeczytana: 2013 rok

Do tramwaju, po ciężkim dniu.

Anna | 2013-05-28
Przeczytana: 28 maja 2013