Go-givers: Rozdawcy sprzedają więcej

Go-givers sell more
biznes, sprzedaż
biznes, finanse
joly_fh

Do Rozdawców doskonałe wyniki przychodzą same... Swoim bestsellerem Go-Giver Rozdawca Bob Burg i John David Mann podbili świat biznesu, udowadniając, że dawanie jest najskuteczniejszą, dającą największe spełnienie ścieżką wiodącą do sukcesu. Opisana przez nich prosta i wymowna historia stała się inspiracją dla setek tysięcy czytelników na całym świecie. Byli wśród nich i tacy, którzy...

Do Rozdawców doskonałe wyniki przychodzą same...

Opisana przez nich prosta i wymowna historia stała się inspiracją dla setek tysięcy czytelników na całym świecie. Byli wśród nich i tacy, którzy zastanawiali się, jak płynące z niej nauki można zastosować w rozwiązywaniu trudnych, codziennych wyzwań stojących przed prawdziwą firmą.

W Go-givers: Rozdawcy sprzedają więcej Burg i Mann odpowiadają na to pytanie, przedstawiając praktyczny przewodnik, który może stanowić podstawę skutecznej i wydajnej sprzedaży.

Dla większości z nas sprzedawanie polega na przekonywaniu potencjalnych klientów do zrobienia czegoś, czego nie chcą zrobić. Takie podejście sprawia, że sprzedawanie staje się relacją antagonistyczną, przez co cały proces sprzedaży jest dużo trudniejszy, niż mógłby być.

Burg i Mann przekonują nas, że dużo skuteczniejszym (i odczuwającym większą satysfakcję) jest sprzedawca, który myśli jak Rozdawca. Pielęgnuj relacje oparte na zaufaniu i skup się na tworzeniu dodatkowej wartości dla innych osób, a znakomite wyniki pojawią się same.

Przedstawiając szeroką gamę przykładów z życia prawdziwych handlowców, którzy świetnie prosperują dzięki dawaniu, Burg i Mann proponują strategie i dają rady, które każdy, kto zajmuje się sprzedażą, może od razu zastosować.

źródło opisu: MT Biznes, 2012

źródło okładki: http://www.mtbiznes.pl/b1207-gogivers-rozdawcy-sprzedaja-wiecej.htm

Multikasia | 2014-07-04
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 04 lipca 2014

Książka dająca wiarę, wiedzę w to, że dając więcej z czasem zyskasz, ale nie możesz myśleć tylko o swoim produkcie! Musisz myśleć przede wszystkim o drugim człowieku...

Dobrze, gdyby wszyscy sprzedawcy w okół się do takich reguł stosowali :) ojj szczęśliwa byłabym :)

Maks | 2017-10-23
Przeczytana: 23 października 2017

Kolejna książka o wymyślonym Panie Miyagi, który postanawia zdradzić swój magiczny sekret ..

Zdania w stylu: udało Ci się zamknąć tę transakcję bo wprowadziłeś w życie 5 zasad czegośtam.

Żeby nie było samych negatywów to oczywiście przekaz jest pozytywny, żeby więcej dawać, niż brać.

Adam Kopeć | 2012-07-14

Poży­cza­nie

Mój zna­jomy Mie­czy­sław Dut­kow­ski, poży­czył mi tydzień temu książkę Go-Giver Roz­dawca. Auto­rami są Burg Bob i John David Mann. Utwór ten poru­sza tak istotne kwe­stie jak dawa­nie i otrzymywanie.

Wła­śnie poży­cza­nie jest kwin­te­sen­cją zasad z tej książki. Ponie­waż jedna osoba daje, a druga otrzymuje.

Dawa­nie

Go-Giver Roz­dawca to histo­ria o dawa­niu. Jak można odnieś wielki suk­ces? Wystar­czy poznać sekret. Tym sekre­tem jest dawanie.

Burg Bob i John David Mann opi­sują histo­rię Joego. Ten ambitny, młody czło­wiek szuka rady u Pin­dara, czło­wieka suk­cesu, który poznał sekret i chęt­nie się nim dzieli.

Joe przez tydzień spo­tyka się z ludźmi, któ­rzy wpro­wa­dzili już w życie reguły suk­cesu. Przed­się­biorcy codzien­nie zdra­dzają mu kolejną regułę, którą Joe musi wpro­wa­dzić w życie w dniu, w któ­rym ją poznał ina­czej nie pozna następnych.

Młody przed­się­biorca wpro­wa­dza w życie prawa dawa­nia mimo, że cza­sem czuje się z tym głupio.
...

ewag | 2011-05-05
Przeczytana: 03 maja 2011

Ciekawa pozycja, podchodziłam do niej sceptycznie ze względu na podtytuł " Krótka opowieść o wielkiej koncepcji biznesowej". Jest to jednak cenna lektura, mówiąca o wartościach o których zapominamy w codziennym życiu. Dawanie i Ja jako najcenniejszy dar jaki można komuś zaoferować to jedne z nielicznych mądrości tej książki. Wciąga

Cudowna historia polecam wszystkim, prawdziwa i warto ja zastosowac w zyciu!:)

Witold55 | 2017-06-18
AniaZatorska | 2017-03-18