Magiczny kotek. Chcę być sławna

Tłumaczenie: Michał Zacharzewski
Cykl: Magiczny kotek (tom 3)
Wydawnictwo: Hachette
Star Dreams
kot, zwierzęta, dzieci, magia
Ada

Dziesięcioletnia Jadzia bardzo pragnie wygrać casting do szkolnej grupy teatralnej. Niestety, zbyt często musi zostawać w domu, żeby pomagać swojej mamie w opiece nad młodszym rodzeństwem. Trochę wstydzi się przed bogatszymi koleżankami, chociaż jej mama stara się jak może związać koniec z końcem, by zapewnić godziwe warunki trojgu dzieciom. Niespodziewanie w życiu Jadzi pojawia się mały, pręgowany kotek. Od tej pory wszystko staje się możliwe.

źródło opisu: http://www.empik.com/chce-byc-slawna-magiczny-kote...(?)

źródło okładki: http://ecsmedia.pl/c/chce-byc-slawna-magiczny-kotek-b-iext7148778.jpg

Natalka14 | 2015-02-01
Przeczytana: 28 stycznia 2015

Bardzo fajna książka końcówka była troszkę smutna, ale tak to superowa książka polecam.

Ania4e | 2017-11-25

Trochę się plątałam.