Zgłosuj na książki roku 2017

Czas młodego wilka

Wydawnictwo: Warszawska Firma Wydawnicza
Bożena

Młodzi, bezwzględni, zdolni do każdego przestępstwa, kierujący się najbardziej prymitywnymi instynktami – bohaterowie „Młodych wilków” przedstawieni są chłodno, obiektywnie, bez oceny i odautorskiego komentarza. Czasem tylko przemyka koło nich czarny cień – bez twarzy i imienia, następuje krótki jak mgnienie moment refleksji, nadziei, żalu za innym życiem. Pojawia się jednak za późno, brzmi za...

Pojawia się jednak za późno, brzmi za słabo, niczego nie odmienia, czasem nie ma go w ogóle... Składające się na książkę krótkie, lapidarne opowiadania napisane są znakomitym językiem, jest w nich zawarta ogromna wewnętrzna siła. Budzą grozę. Burzą spokój. Ale też skłaniają do refleksji.

źródło opisu: http://wfw.com.pl

źródło okładki: http://wfw.com.pl