Tunezja. Przewodnik

Tłumaczenie: Anna Rejniak-Orłowska
Wydawnictwo: Pagina
przewodniki, Tunezja
zielonaGórka

Przewodnik zawiera informacje obejmujące: Tunis, Tunezję północną, Wybrzeże wschodnie, Zatokę Gabes i Dżerba, Tunezję środkową. Omawiane miejsca zilustrowane są mapkami. Ostatnia część przewodnika to historia Tunezji w datach oraz wskazówki praktyczne dotyczące: aptek, banków, bazarów (suk), czasu, dni świątecznych, dojazdów, dywanów, fotografowania i filmowania, godzin otwarcia sklepów,...

Ostatnia część przewodnika to historia Tunezji w datach oraz wskazówki praktyczne dotyczące: aptek, banków, bazarów (suk), czasu, dni świątecznych, dojazdów, dywanów, fotografowania i filmowania, godzin otwarcia sklepów, informacji turystycznej, jedzenia i picia, języka, kempingów, klimatu, napiwków, opieki medycznej, pieniędzy, placówek dyplomatycznych, poczt i telefonów, pomocy, prądu, przepisów celnych, przepisów drogowych, Ramadanu, sportu, transportu, ubioru, wycieczek, dokumentów wymaganych przy wjeździe, zakupów.
Przewodnik zamyka indeks nazw.

źródło opisu: Pagina 2000

Brylant | 2015-04-24