150 Zaskakujących Wydarzeń Opisanych w Biblii

8371922248
Biblia
religia
Aleksandra

Czy lubisz niezwykłe i pełne przygód historie? Czy lubisz słuchać o dalekich krajach, dziwnych zwyczajach i obyczajach dalekich ludów, tajemniczych i ekscytujących opowieści? Czy lubisz być zaskakiwany? Wszystko to znajdziesz w jednej książce. Co to za książka? Niespodzianka! To Biblia! Nie, ona nie jest nudna. Nie, nie jest tylko dla "uczonych". Tak, ona jest dla Ciebie! Natomiast ta...

Nie, ona nie jest nudna. Nie, nie jest tylko dla "uczonych".
Tak, ona jest dla Ciebie!
Natomiast ta książeczka zawiera kilka - jeśli 150 to jest kilka - przykładów zaskakujących wydarzeń, opisanych w Biblii.
Zapewne tak Cię zainteresują, że weźmiesz do ręki Biblię, by znaleźć w niej więcej takich zaskakujących historii i opowieści!

źródło opisu: Verbinum

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Aleksandra | 2013-05-28
Przeczytana: 2005 rok

Autor to gawędziarz, ironista. Rozbawiał mnie za dzieciaka, ale też budził respekt. Pozwalał odkrywać dziecku niesamowite fakty z Biblii.
Bawi do dzisiaj, również poprzez ilustracje. Kreuje ciekawość.

Na półkach