Jak dbać o kota? Poradnik

Tłumaczenie: Irena Stąpor
Wydawnictwo: Bellona
The cat care handbook. The complete guide for a healthy, happy and well-trained
kot, zwierzęta domowe
poradniki
Magdalena

Od wyboru kociaka po wychowywanie i dbanie o niego - tego wszystkiego dowiesz się z niniejszej książki i sprawisz, że będziesz miał szczęśliwego, zdrowego kociego przyjaciela. Nieważne, czy jesteś zatwardziałym miłośnikiem kotów, czy też dopiero masz zamiar nim być, wychowywanie kota będzie teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek. Poradnik Jak dbać o kota?, pełen ciekawostek, profesjonalnych porad...

Poradnik Jak dbać o kota?, pełen ciekawostek, profesjonalnych porad i ilustracji, zapewni Ci wiedzę, której potrzebujesz, by wybór, dbanie i porozumienie się z tym przemiłym zwierzakiem było satysfakcjonujące. W książce znajdziesz rozdziały poświęcone m.in.: kocim zachowaniom, wyborowi kota, podstawom dbania o kota, zabawom oraz wychowaniu, zdrowiu pupila.

źródło opisu: http://ksiegarnia.bellona.pl/index.php?c=boo&bid=5627

źródło okładki: http://ksiegarnia.bellona.pl/index.php?c=boo&bid=5627

Roman Dłużniewski | 2016-12-06

Ponieważ kocham kotki / opiekuję się Tomkiem i Beatką /, to ta książka była dla mnie. Mnóstwo bardzo interesujących informacji. Każdy kto ma kotka powinien przeczytać.

Kaoru | 2015-03-14

''Do serca przytul psa...a KOTA weź na swoje kolana .''

Bardzo bogaty poradnik dla miłośników kotów i dla tych,którzy dopiero
adoptowali małego kociaka.;) Dzięki tej książce, dowiedziałam się kilku,ciekawych rzeczy o których nie miałam praktycznie pojęcia-jak bardzo koty są inteligentnymi stworzeniami,które wymagają szczególnej troski ale potrafią
również odwdzięczyć się swojemu panu/pani.Niezwykle cenne i ważne porady.
Książka sama przykuła moje oczy,więc kupiłam ją,mimo ceny jak to dobrze,napisana książka-nie żałuję.

Justyna | 2017-09-21
Przeczytana: 04 czerwca 2017