Love Story
9788376862040
love, miłość, Echols
Backy

Erin wie, że szczęśliwe zakończenia częściej zdarzają się w książkach niż w życiu. I właśnie dlatego chce zostać pisarką, najlepiej autorką romansów historycznych, w których on i ona, za nic mając konwenanse, pokonują wiele przeszkód, by wreszcie paść sobie w ramiona. Koniec. Kropka. By zrealizować to marzenie, Erin jest gotowa na śmierć pokłócić się z babką i z pustym portfelem szturmować...

By zrealizować to marzenie, Erin jest gotowa na śmierć pokłócić się z babką i z pustym portfelem szturmować Nowy Jork. Ma nadzieję, że kurs pisarstwa pozwoli jej zapomnieć o tragicznych wydarzeniach z przeszłości oraz o Hunterze - niegdyś przyjacielu, później śmiertelnym wrogu. Szalenie przystojnym, bardzo inteligentnym i obrzydliwie seksownym wrogu...

Wzorując na Hunterze bohatera swego opowiadania, Erin nie przypuszcza, że chłopak kiedykolwiek je przeczyta. Jednak niespodziewanie Hunter dołącza do uczestników kursu... Ups! Chłopak nie tylko bezbłędnie rozpoznaje siebie w postaci chłopca stajennego, ale postanawia odpłacić Erin pięknym za nadobne.

Z każdymi kolejnymi zajęciami grupa bawi się coraz lepiej, czego nie można powiedzieć o Erin.

źródło opisu: Wydawnictwo Jaguar, 2013

źródło okładki: http://wydawnictwo-jaguar.pl

| 2015-05-03
Na półkach: Przeczytane, E-book, ***7, Maj 2015

Ciekawa, odprężająca lektura! Jej zaletą jest to, że bardzo szybko się ją czyta. Z pewnością jest też idealna dla miłośników koni, czy też romantyków, albo pisarzy lub tych, którzy lubią coś, od czasu do czasu, napisać do szuflady.
Po okładce i tytule można by się spodziewać czegoś w stylu Young Adult, ale nic bardziej mylnego! Owszem jest wątek miłosny, aczkolwiek książka ta porusza dużo innych spraw, jak kontakty z rodziną, kłamstwo lub też miłość do zwierząt.
Polecam :)

myślnik | 2014-02-16
Przeczytana: 15 lutego 2014

Świat nie jest zbudowany tylko i wyłącznie z wielkich,głębokich myśli,ale również z prostych odczuć.
Zwracam na to uwagę,aby każdy kto zabiera się za "Love story"trzymał się tego dla własnego dobra,nie dając się rozczarowaniu.
Choć rozczarowanie Wam nie grozi...przebrniecie przez tą opowieść bardzo szybko,będziecie czuć wyjątkową lekkość i niezobowiązujące pocieszenie.
Gdyż to co Was czeka w tej historii jest lekkie do granic lekkości.

Kiedy za oknem pada deszcze.
Kiedy słońce i skwar nie dają wytchnienie.
Kiedy mroźny wiatr zabiera ciepło każdą szczeliną.
Lekkość wybawi Was od natrętnych myśli.

Urocza,odrobinę zabawna,nieco naiwna,nie do końca dopracowana,ale z pewnością do przebrnięcia.

Bogaty i ekskluzywny świat wyścigów konnych,w którym chłopiec stajenny staje się dziedzicem,a dziedziczka skazuje się sama na wygnanie.

Kurs z kreatywnego pisania,który odkrywa prawdziwe oblicze dawno pogrzebanych uczuć,jak i jest zarówno polem bitewnym między Erin a...

Priada | 2013-11-27
Przeczytana: 26 listopada 2013

Ponoc stara miłośc nie rdzewieje.
Tak mówi wielu i chyba prawda w tym jest.
Ale czasami jest tak, że nie dopuszczamy do świadomości myśli, że kochamy kogoś naprawdę. Tak jest też i w perypetiach młodych jeszcze ludzi opisanych w tej książce. On silny i zdoly jednak biedny; ona mądra i piękna rudowłosa bogata dziedziczka. Jednak do czasu kiedy postanawia obrac inny kierunek studiów...
Czy zajęcia pisania kreatywnego mogą przynieśc coś dobrego? Najwidoczniej tak, ponieważ te spotkania bedą jednym z emocjonujących wydarzeń w książce.
Polecam kiedy chłód za oknem...na pewno się życie kochani.

kasandra_85 | 2013-11-14
Przeczytana: listopad 2013

Mystery | 2017-11-22
Przeczytana: 21 listopada 2017

Jejku, ależ się wynudziłam!

Oby jak najmniej takich książek....

Miśka | 2015-12-24
Na półkach: Przeczytane, Z Biblioteki
Przeczytana: 22 grudnia 2015

Książka bardzo mi się podobała, a zakończenie jest po prostu wybitne! W życiu bym nie wpadła na taki pomysł!

Karolina | 2014-02-06
Na półkach: 2014, Przeczytane
Przeczytana: 06 lutego 2014

Troszkę za dużo wymagałam od tej książki- niestety. Może za wysoko podniosłam poprzeczkę? Nie zrobiła ona na mnie większego wrażenia. Wręcz przeciwnie sama do końca nie jestem w stanie stwierdzić o czym jest końcówka książki. Całość "jako tako się kręciła" chodź nie dopatrzyłam się tam żadnych emocjonujących scen. Sam język książki jest dość prosty i łatwy niestety to tez nie pomogło czytałam z myślą "oby dotrwać do końca" . Nie potrafię sprawiedliwie ocenić tej książki. co więcej nie wiem czy ją polecam bo pomimo tego, iż za bardzo do gustu mi nie przypadła to nie była ona tez najgorsza.

Tak super napisanego romansu młodzieżowego dawno nie czytałam! Przezabawna, pełna zaskakujących wydarzeń książka. Rewelacyjny pomysł z pisaniem opowiadań o samych sobie i "kłótni" pomiędzy autorami.

Idealna jako ucieczka/odpoczynek od codziennej pracy :)

Miłość jest powietrzem. Czymś, bez czego naprawdę ciężko nam żyć. Choć czasami myślimy, że jest inaczej- próbujemy łudzić się, że jesteśmy mądrzejsi od antycznych filozofów, którzy podkreślali wagę miłości, że samo nasze jestestwo to coś tak wspaniałego, że nie potrzebujemy drugiego człowieka, ażeby czuć się szczęśliwym, bezpiecznym i kochanym. Musisz wiedzieć, najdroższy Czytelniku, że życie z pustką w sercu tak naprawdę nie ma sensu, że prowadzi to jedyne do zepsucia, wewnętrznego chłodu i utraty jakieś cząstki człowieczeństwa, cząstki siebie samego- tej części, która była przeznaczona dla tego jedynego. Dla Twojego rycerza z bajki, o którym ciągle marzysz, niezmiennie, praktycznie od zawsze, bo już od najmłodszych lat- w końcu to przez te wszystkie bajki o księżniczkach, syrenkach i pokrzywdzonych przez los dziewczynkach, jesteś teraz taką romantyczką. Dla tego jedynego, który cię kocha, który mimo wszystko też Cię potrzebuje, który zapewnia Ci bezpieczeństwo, który jest Twoją...

Cyrysia | 2013-09-30

Jennifer Echols, była redaktor gazety i nauczycielka uniwersytecka obecnie pracuje, jako wolny strzelec pisząc romantyczne powieści dla młodzieży. W Polsce dotychczas ukazały się między innymi: ,,Dziewczyna, która chciała zbyt wiele’’, ,,Uratuj mnie’’ oraz ,,Miłość, flirt oraz inne zdarzenia losowe’’. Osobiście nie miałam przyjemności obcować z twórczością tej autorki, jednakże szalenie lubię czytać urocze historie o miłości, dlatego nie mogłam oprzeć się pokusie, by poznać najnowszą książkę pisarki zatytułowaną ,,Love story’’. Czy warto było? Zanim przejdziemy do sedna sprawy, klika słów o fabule.

Erin ma niezwykle bogatą, wpływową i apodyktyczną babcię, która jest właścicielką stadniny. Starsza pani siłą perswazji próbuje uzmysłowić wnuczce, aby poszła w jej ślady i zrobiła dyplom z zarządzania, żeby potem przejąć rodzinny interes. Dziewczyna ma jednak inne marzenia. Pragnie pisać romanse historyczne z happy endem, dlatego wbrew nakazom wyjeżdża do Nowego Jorku studiować...