Zyskowne zarządzanie projektami

Wydawnictwo: MT Biznes
zarządzanie projektami
biznes, finanse
joly_fh

ROZWIĄZANIE WIECZNYCH PROBLEMÓW ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI. Najbardziej poszukiwanym skarbem w zarządzaniu projektami jest wiedza, w jakim miejscu znajdujemy się pod względem realizacji harmonogramu i wykorzystania budżetu, Tego celu nie osiąga prawie żaden z systemów zarządzania projektami. Joe Knight (współautor bestsellera Inteligencja finansowa), Roger Thomas i Brad Angus mają rozwiązanie:...

ROZWIĄZANIE WIECZNYCH PROBLEMÓW ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI.

Joe Knight (współautor bestsellera Inteligencja finansowa), Roger Thomas i Brad Angus mają rozwiązanie: łatwy do wdrożenia system rozwijany i sprawdzany w praktyce przez prawie dwadzieścia lat, który pokaże ci, jak:

- Co tydzień śledzić postępy pod kątem budżetu i terminów
- Motywować zespół do naprawianie tego, co idzie w złą stronę
- Rozpoznawać rzeczywisty wpływ finansowy, jaki mają składane przez klientów wnioski o wprowadzenie zmian oraz dokładnie uwzględniać każdą zmianę w ogólnych kosztach projektu
- Tworzyć szczegółową bazę danych projektów archiwalnych, aby do przyszłych budżetów jak najprecyzyjniej kalkulować koszty i czas.

Jeśli zawodowo zajmujesz się zarządzaniem projektami, jesteś przedsiębiorcą albo menedżerem dowolnego szczebla, to nie możesz sobie pozwolić, aby o nieosiągnięciu zamierzonego celu dowiadywać się po fakcie. Zyskowne zarządzanie projektami wprowadza system Setpoint, który pomaga osiągać to, co powinieneś.

źródło opisu: MT Biznes, 2012

źródło okładki: http://www.mtbiznes.pl/b1233-zyskowne-zarzadzanie-projektami.htm

Barbara | 2014-01-12