Sposób na playboya

Wydawnictwo: Harlequin
Playboy McCoy
rodzina, szaleństwo, uczucia, uwodzenie
Dominika

Siedem dni z dala od dzwoniących nieustannie telefonów, marudnych klientów i spraw nie cierpiących zwłoki! – co za ulga. Laura z radością pochwyciła pomysł, by rodzinną uroczystość urządzić na pokładzie statku odbywającego egzotyczny rejs na Bermudy. Uległa nastrojowi wakacyjnej beztroski; ona, osoba zorganizowana i rozsądna, zapragnęła nagle odrobiny szaleństwa. Przystojny, ciemnowłosy oficer o uwodzicielskim uśmiechu pojawił się jakby na zamówienie… Dopiero później Laura dowiedziała się przypadkiem, że nosi przydomek Playboy.

źródło opisu: z okładki

źródło okładki: Skan