Wyspy szczęśliwe

Wydawnictwo: Papierowy Motyl

Ich dwóch i ona jedna… Marcel i Dominik tworzą niezwykły duet, kierownik w firmie przetwórczej i przesiadujący w parku ze skrętem filozof. Pozornie wszystko ich różni: pochodzenie, życiowe doświadczenia, system wartości. A jednak, w wyniku przypadkowego spotkania w knajpie nawiązują przyjaźń, która przetrwa wiele ciężkich momentów. W tę niezwykłą relację wkracza Gracja, piękna asystentka...

Ich dwóch i ona jedna…

W tę niezwykłą relację wkracza Gracja, piękna asystentka stomatologiczna, która rozkochuje w sobie obu przyjaciół. Od tej pory losy trójki bohaterów są ze sobą nierozerwalnie związane. Razem przyjdzie im się zmierzyć z wieloma życiowymi trudnościami takimi jak przeszłość, o której chce się zapomnieć, choroba, czy też ciężki wypadek.

„Wyspy Szczęśliwe” to historia niezwykłego trójkąta, w którym przyjaźń przeplata się z miłością, a radość z osobistą tragedią. Można w niej znaleźć głębokie studium ludzkiej psychiki, od urzekających swą prostotą emocji po najmroczniejsze instynkty.

źródło opisu: http://papierowymotyl.pl/wyspy-szczesliwe-p-58.html

źródło okładki: http://papierowymotyl.pl/wyspy-szczesliwe-p-58.html