Świnka Peppa. Tata trenuje

Wydawnictwo: Media Service Zawada

Cykl zabawnych książeczek dla miłośników sympatycznej świnki Peppy i jej rodzinki. Książeczki opisujące wesołe przygody Peppy nawiązują do serialu, emitowanego na kanale MiniMini. Ale to nie tylko zabawa. Tematy poruszane w książeczkach są naprawdę ważne.Na pięknie ilustrowanych stronach młodzi czytelnicy przeczytają o wielu zaskakujących przygodach wesołej rodzinki oraz dowiedzą się wielu pożytecznych rzeczy. Książeczki kładą nacisk na propagowanie wśród dzieci idei społecznych i ekologicznych, poruszają ciekawe istotne zagadnienia w prosty i przyjazny sposób, wyjaśniają i podpowiadają maluchom, jak radzić sobie w trudnych sytuacjach.

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/swinka-peppa-zabawy-w-wielkie-sprawy-u/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/swinka-peppa-zabawy-w-wielkie-sprawy-u/

DOBROMIŁA | 2017-09-14
Przeczytana: 14 września 2017

UKOCHANA BOHATERKA MOJEJ CÓRKI - ŚWINKA PEPPA I JEJ RODZINKA :)

Czas na kolejną ulubienicę maluchów, czyli Świnkę Peppę. Tego różowego zwierzaczka z ogromnym serduszkiem i mnóstwem pomysłów z pewnością nie musimy nikomu przedstawiać. Znają ją i duzi i mali, a bajeczki z naszą kochaną świnką są wręcz rozchwytywane. Same także szybko ją polubiłyśmy, więc co tu się dziwić naszym dzieciaczkom :)

Oczywiście jest to postać, którą znamy doskonale z kreskówek dla dzieci. Wesoła Peppa jej mama, tata i mały braciszek co dzień bawią nasze brzdące w telewizji. Fajne w tym wszystkim jest to, że ta bajeczka ma bardzo duży przedział wiekowy wśród dzieci. Alicja i Nikodem zainteresowali się nią już jako 1,5 - 2 letnie smyki i są jej fanami do dziś. Wszyscy nasi znajomi, którzy mają małe dzieci również to potwierdzają. Tej sympatycznej świnki po prostu nie da się nie lubić :)

Jednak mało kto wie, że nasza różowa bohaterka dziecięcych bajek dorobiła się także serii książeczek z jej przygodami. Zabawy w Wielkie Sprawy to seria, która składa się już z...