Zgłosuj na książki roku 2017

Koniec z cukrzycą i otyłością

Tłumaczenie: Joanna Figlewska
Wydawnictwo: Nowa Proza
The Blood Sugar Solution
cukrzyca, otyłość
zdrowie, medycyna
joly_fh

KONIEC Z CUKRZYCĄ I OTYŁOŚCIĄ! Rewelacyjny program utraty wagi, zapobiegania chorobom, i znakomitego samopoczucia! Czy masz nadwagę? Czy lekarz powiedział Ci, że Twoje stężenie cukru na czczo jest trochę za wysokie? Czy masz niepohamowany apetyt na słodycze i węglowodany wysokoprzetworzone? Czy masz wysokie ciśnienie tętnicze? Czy w Twojej rodzinie ktoś cierpiał na cukrzycę, choroby serca...

KONIEC Z CUKRZYCĄ I OTYŁOŚCIĄ!

Czy masz nadwagę?
Czy masz niepohamowany apetyt na słodycze i węglowodany wysokoprzetworzone?
Czy masz wysokie ciśnienie tętnicze?
Czy w Twojej rodzinie ktoś cierpiał na cukrzycę, choroby serca lub otyłość?

Jeśli Twoja odpowiedź na którekolwiek z powyższych pytań jest twierdząca, to znaczy, że ta książka jest Ci potrzebna.
Dzięki zawartym w niej przepisom na śniadania obiady i kolacje, których wykonanie jest nieskomplikowane i mało pracochłonne, schudniesz i unormujesz poziom glukozy we krwi. Ponadto owe przepisy na pełne 6 tygodni programu pozwolą Ci się przestawić na nowy, zdrowy styl życia!

źródło opisu: Nowa Proza, 2013

źródło okładki: http://www.nowaproza.eu/ksiazka/289/koniec-z-cukrz...»

trycha | 2014-02-18

Naprawdę ważna rzecz. Czyta się ją szybko i z wypiekami, głównie jednak ze względu na sposób pisania - "american's friendly". Choć nie umniejsza to wagi informacji w niej umieszczonych. Program przedstawiony w książce oparty jest na zdrowym rozsądku i naukowych podstawach, a co najważniejsze - działa. I to działa dobrze. Nie jest to poradnik o chudnięciu, a raczej przewodnik po zdrowym odżywianiu.

Paulina Kwiatkowska | 2013-07-29

Bardzo cieszę się, gdy na rynku pojawiają się pozycje kulinarne, które oprócz przepisów zawierają jakąś treść. Tak też jest w przypadku najnowszego poradnika dr Marka Hymana pt. ,,Koniec z cukrzycą i otyłością”. Nie miałam problemu z żadną z ,,dolegliwości”, jednak w mojej rodzinie osoby chorują na cukrzycę, a okazuje się, że przez tryb życia krewni również są narażeni na to ryzyko.

Powszechnie wiadomo, że najwięcej dzieci otyłych jest w USA, gdzie młodzi ludzie zapychają się czystą chemią w postaci hamburgerów, frytek, do tego dochodzą słodkie napoje, które są dodatkowym zapychaczem dostarczającym organizmowi energii. Jak podaje dr Hyman ostatnia liczba dzieci otyłych gwałtownie wzrasta ! Dowiedzione zostało, że produkty przetworzone, jak chipsy, czy inne szybkie przekąski i słodkości jemy w za dużych ilościach, ponieważ nie możemy się opanować. Niestety nie da się tego powiedzieć o owocach i warzywach.

Nie chodzi o to, aby zaprzestać jedzenia wszystkiego, co szkodliwe. Cała...

Ka_Ha | 2014-02-17
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Kuchnia

O ile Davies i jego "Dieta bez pszenicy" pobudziły moją chęć do zmiany codziennych nawyków, o tyle Hyman dostarczył mi metody do tego potrzebnej. Autor proponuje 6-tygodniowy program żywieniowy, który przekształcił się w codzienny sposób odżywiania i dbania o własne życie. Dla zdrowotności gorąco polecam!

Dagmara | 2013-09-12
Na półkach: Przeczytane, Daga

Bardzo wazna publikacja, napisana tak by przekac wazne odkrycia w przystepny sposob, obowiazkowa lektura dla kazdego, nie tylko dla chorych na cukrzyce i otyłych, w szczegòlnosci polecam lekarzom

donja | 2017-07-10
Przeczytana: 2012 rok