komiksy
Andman

Autorami komiksu są dzieciaki ze Szkoły Podstawowej nr 14, które wzięły udział w warsztatach komiksowych w ramach projektu LublinLab, a warsztaty te były prowadzone przez Dominika Szcześniaka i Macieja Pałkę. Kapitan Światłowód, Sławinmenka, Sisi i Sławnisia, Super Zenek, Super Gołąb i Kanarek Daro, Sławi, Elektra, Showman, a może nawet i Krzysztof Ibisz... lubelscy superbohaterowie...

Kapitan Światłowód, Sławinmenka, Sisi i Sławnisia, Super Zenek, Super Gołąb i Kanarek Daro, Sławi, Elektra, Showman, a może nawet i Krzysztof Ibisz... lubelscy superbohaterowie zaatakują już wkrótce!

Projekt realizowany w ramach programu Akademia Orange.

źródło opisu: Brama Grodzka - Teatr NN

źródło okładki: Brama Grodzka - Teatr NN