O czym wiedziały nasze babcie

poradniki

Kaszel, katar, chrypka to nie jedyne codzienne dolegliwości. Jak sobie radzić z trądzikiem, bólem oczu, astmą, zapaleniem pęcherza, bólem żołądka, oparzeniami, stłuczeniami, odmrożeniami, czyrakami, opryszczkami, bolesnymi miesiączkami, odciskami. Nasze babcie sięgały po niezawodne zioła, maści, robiły kąpiele rozgrzewające, masowały. Sięgając do ich apteczek przekonamy się, że choć obecnie żyjemy wygodniej i zasobniej, to nasze zdrowie i dobre samopoczucie najbardziej lgnie do wszystkiego, co naturalne i prawdziwe. Nie ma jak u babci!

Gwiazdopatrznia | 2016-07-02
Na półkach: Przeczytane, Posiadam :)

Nie wszystko można wyleczyć tabletką przeciwbólową, dlatego czasami warto zasięgnąć porad od starszych i mądrzejszych. ;)

sówka | 2015-12-29
Karolajna | 2013-03-12