Tatry Polskie i Słowackie. Przewodnik z górskiej półki

Wydawnictwo: Bezdroża
Tatry, góry polskie
joly_fh

Od ostrych grani po rozległe doliny, od tras łatwych do szlaków ubezpieczanych łańcuchami. Zasadniczą część przewodnika Tatry Polskie i Słowackie stanowią propozycje wycieczek – opisy (uzupełnione mapami, profilami wysokościowymi i zdjęciami) znakowanych tras turystycznych przebiegających przez najciekawsze rejony polskiej i słowackiej części Tatr. Chcemy skierować Cię, Czytelniku, w miejsca szczególnie interesujące, „obowiązkowe punkty”, które trzeba zobaczyć, by móc powiedzieć, że zwiedziło się to jedno z najbardziej atrakcyjnych karpackich pasm. Mamy nadzieję, że przejście tras opisanych w naszym przewodniku będzie impulsem do dalszego, samodzielnego odkrywania i poznawania Tatr.

źródło opisu: Bezdroża, 2013

źródło okładki: www.bezdroza.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!