Motocyklem po Europie. 20 tras od Bałtyku po Adriatyk

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Bezdroża". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Helion
motocykl, trasy, przewodnik, Europa
joly_fh

Jeździsz na motocyklu, a Polskę znasz już jak własną kieszeń? Chciałbyś poczuć trochę egzotyki, ale nie chcesz jechać na drugi koniec świata? Mamy dla Ciebie rozwiązanie — doskonałe pomysły na motocyklowe wyprawy po Europie Środkowej,Wschodniej i Południowej! Od krajów bałtyckich, przez Ukrainę, Rumunię i Bułgarię, aż po Grecję i Bałkany, 20 przemyślanych tras ułatwi Ci zwiedzanie...

Od krajów bałtyckich, przez Ukrainę, Rumunię i Bułgarię, aż po Grecję i Bałkany, 20 przemyślanych tras ułatwi Ci zwiedzanie najciekawszych zakątków tej części świata, a praktyczne wskazówki dotyczące przygotowań do wyjazdów sprawią, że nic nie zaskoczy Cię w trasie!

źródło opisu: Bezdroża, 2013

źródło okładki: www.bezdroza.pl