Przepisy do Diety 5:2 Dr Mosleya

Tłumaczenie: Jan Wąsiński
Wydawnictwo: Muza
7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
joly_fh

Dołącz do grona szczupłych i zdrowych ludzi, sięgając po przepisy diety 5:2 dr. Mosleya! Niezbędne uzupełnienie DIETY 5:2 DR. MOSLEYA - bestsellera "New York Timesa" i Amazona! Dieta, której zaufali specjaliści i miliony czytelników! Ta książka kucharska stanowi bardzo praktyczny dodatek i zarazem przewodnik po Diecie 5:2 dr. Mosleya, która zdążyła już podbić serca polskich czytelników....

Dieta, której zaufali specjaliści i miliony czytelników!

Ta książka kucharska stanowi bardzo praktyczny dodatek i zarazem przewodnik po Diecie 5:2 dr. Mosleya, która zdążyła już podbić serca polskich czytelników. Znajduje się tu ponad 150 wyjątkowych, starannie opracowanych przepisów na pożywne, niskokaloryczne dania. Są przepisy potraw na śniadanie, kolacje, te całkiem proste i wręcz wykwintne. Przedstawione sycące potrawy mięsne i smakowite dania rybne pozwolą zaspokoić głód, a przy tym nie przekroczyć limitu 500/600 kalorii. Zawarte tu propozycje jadłospisów na cały dzień oraz liczne cenne rady, motywują do przestrzegania diety dr. Mosleya. Dzięki tej książce planowanie posiłków na kluczowe dwa dni w tygodniu staje się banalnie proste!

źródło opisu: Wydawnictwo Muza, 2013

źródło okładki: www.muza.com.pl

armagedono | 2013-08-21
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Sprzedam
Przeczytana: 19 sierpnia 2013

Dieta 5:2 dr Mosleya opiera się na prostych a zarazem skutecznych zasadach. Przez pięć dni w tygodniu jemy normalne posiłki, natomiast przez dwa dni pościmy, a właściwie niedojadamy, spożywając dziennie po 500kcal (kobiety) lub 600kcal (mężczyźni). Należy jednak pamiętać, że w dni wolne od „umiarkowanej” głodówki nie możemy popadać w obżarstwo i jeść do woli, żeby nadrobić niezjedzone kalorie, lecz powinniśmy spożywać mniej więcej 1600-1800 kcal na dobę. Nie zapominajmy także, żeby nasze posiłki były zbilansowane i regularnie konsumowane.

Widząc, jak wielkim zainteresowaniem cieszy się dieta 5:2, Mimi Spencer i dr Sarah Schenker wyszły naprzeciw oczekiwaniom wszystkim tym, którzy odchudzając się stosują tę dietę i stworzyły książkę, stanowiącą praktyczny dodatek, a zaraz przewodnik po „Diecie 5:2 dr. Mosleya”. Zawarto w niej ponad 150 starannie dobranych przepisów na smaczne i jednocześnie niskokaloryczne potrawy. W tej książce każdy znajdzie coś dla siebie. Są tu przepisy...