L'Univers
Mateusz Jod

Czy to możliwe, żeby cały kosmos był kiedyś tak mały, jak ziarenko piasku? I czy to prawda, że z każdą chwilą robi się coraz większy? Kiedy zgaśnie nasze Słońce? Czym są czarne dziury? Czy dinozaury zginęły, bo w naszą planetę uderzył olbrzymi meteoryt? Skąd przylatują i dokąd lecą komety? Jak działa telewizja satelitarna? Kto pierwszy wylądował na Księżycu? Czy ludzie zamieszkają na innych planetach?

Odpowiedzi na te i na wiele innych pytań znajdziecie w tej książce. Zabierze was ona do obserwatorium astronomicznego, na pokład stacji orbitalnej i na wycieczkę po planetach Układu Słonecznego.

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!