Dilbert i nie tylko biurowi kombinatorzy

poradniki

Gigantyczna szara Strefa Kombinowania rozciąga się pomiędzy dobrym postępowaniem a działalnością zdecydowanie przestępczą. Nowe ilustrowane historyjki odsłaniają tajemnice wszystkich szemranych typów: jak działają, jak ich zastopować i jak samemu nie zostać frajerem.

Joanna | 2010-07-25

Książka zawiera śmieszne rysunki oraz historie kombinatorów, mi nawet coś takiego nie przyszłoby do głowy. Warto przeczytać dla samego śmiechu z pomysłów tam zawartych.
Polecam.

Linda Goździk | 2011-10-04
Przeczytana: 04 października 2011

Smutne prawdy o korporacyjnym życiu w wydaniu żartobliwym. Lubię poczucie humoru Adamsa i jego postrzeganie świata, dlatego mam zamiar przeczytać resztę jego książek by znów obśmiać rzeczywistość i nabrać do niej zdrowego dystansu:)

Lisq | 2013-07-22
Przeczytana: 2012 rok

Świetny humor, komiks dla inteligentnych ludzi :)

Piotr | 2016-01-21
apolinary | 2015-09-17