Czarny humor w dramatach Witkacego

Wydawnictwo: Mado
Shizuma

Przegląd zawartości opiniowanej pracy świadczy o tym, jak dalece kompletne, gruntowne i logiczne są wywody Joanny Kamińskiej. Niewątpliwie osiągnęła ona cel, jaki sobie postawiła. Jej sukces wynika również z faktu, że wnikliwie odczytała dramaty Witkacego i dogłębnie przemyślała problemy teoretyczne związane z proponowanym przez nią modelem analizy. W efekcie otrzymaliśmy zatem dojrzałe i kompetentne studium historyczno-literackie.

źródło opisu: strona wydawnictwa

źródło okładki: strona wydawnictwa

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!